Beiratkozás

Pécsi Egyházmegyei Könyvtárba  minden 16. életévét betöltött magyar és külföldi állampolgár díjmentesen beiratkozhat. A helyben használók kötelesek az első alkalommal, és régi könyves és védett kutatási anyag esetén minden témaváltozásnál Kutatói engedélyt kitölteni. Adataikat – statisztikai adatszolgáltatási kötelezettségünk miatt – az elektronikus Corvina-rendszerben rögzítjük. (Ld. Könyvtárhasználati szabályzat, Adatvédelmi szabályzat)

Helyben használat

A Pécsi Egyházmegyei Könyvtár korlátozottan nyilvános könyvtár. A könyvtár előzetes bejelentkezéssel látogatható és kutatható, állománya nem kölcsönözhető, csak helyben használható.

Tovább alapszolgáltatások

• információ a könyvtár és a könyvtári rendszer szolgáltatásairól
  • szaktájékoztatás, segítségnyújtás hiteles tartalmak felkutatásához
  • az előfizetett archívumok használatának biztosítása belső gépen